FeelEco TESTOVACÍ BALÍČEK - Prací gél Color 500 ml, Prostriedok na riad 500 ml, Čistič kúpeľní 450 ml, Odstraňovač škvŕn MAX 450 ml

 
Tip Nakupujte výhodne Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Vnútri balíčka nájdete produkty, ktoré si získajú Vašu dôveru

FeelEco Testovací balíček - 4 produkty za výhodnú cenu. 

Nejedná sa o malé testovacie vzorky produktov, ako je u týchto typov testovacích balení obvyklé, ale o 450ml a 500ml balení produktov, ktoré vám umožnia si produkt vyskúšať viackrát a presvedčiť sa tak o jeho účinnosti a šetrnosti k zdraviu a prírode.

  • FeelEco Prací gél Color 500 ml
  • FeelEco Odstraňovač škvŕn MAX 450 ml
  • FeelEco Čistič kúpeľní 450 ml
  • FeelEco Prostriedok na riad, ovocie a zeleninu

 

Vyskúšajte prírodné produkty FeelEco za výhodnú cenu 7,99 €. Ste náš výnimočný zákazník, ktorého si veľmi vážime. Vnútri každého balíčka sme pre Vás pripravili zľavový kupón na Váš budúci nákup na e-shope FeelEco.

Akcia platí iba do vypredania zásob Testovacieho balíčka FeelEco! Viac informácií o Podmienkach nákupu – Akcia Testovací balíček FeelEco - nájdete tu.

 

V čom sú prírodné produkty FeelEco výnimočné?

  • Chráni zdravie a pokožku
  • Výnimočne účinné a funkčné
  • Ľahko rozložiteľné v prírode
  • Plne recyklovateľné obaly
  • Vyvinuté a vyrobené pre naše deti a zdravý domov

 

Za prírodnými produktmi FeelEco stojí silný osobný príbeh!

Pri zrode značky FeelEco stál milujúci otec, zakladateľ značky FeelEco, ktorý chcel to najlepšie pre svoju dcéru, ktorá mala citlivú pokožku a klasické produkty na trhu jej nevyhovovali. Hľadal produkty, ktoré by boli šetrné k zdraviu a prírode, súčasne účinné a zároveň finančne dostupné. Pretože také prípravky nenašiel, rozhodol sa ich vyrobiť. Nielen pre svoju dcéru, ale pre kohokoľvek. Zadanie bolo s cieľom vyrobiť najlepší produkt na trhu.

Podmienky nákupu – Akcia Testovací balíček FeelEco

Akcia Testovací balíček FeelEco je určená len pre koncových zákazníkov. Počet Testovacích balíčkov FeelEco je obmedzený. Akcia platí len do vypredania zásob. Akcie na nákup Testovacích balíčkov FeelEco nie je možné uplatniť súčasne s inými akciami, najmä na akčnú cenu Testovacieho balíčka nebudú mať žiadny vplyv akcie konané predajcom v rámci akcie Black Friday alebo Zelený štvrtok. Predávajúci si vyhradzuje právo nevykrývať opakované objednávky toho istého zákazníka alebo pri dôvodnom podozrení, že ide o totožného zákazníka, v množstve neobvyklom pre osobnú spotrebu.

Dostupnosť Skladom (305 ks)
€7,99    
Kód tovaru V490000004
Kategória Darčekové balíčky
 
Hmotnosť 2.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: