Festival Evolution – výstava Ecoworld 2016

Feel Eco sa v dňoch 18. – 20. 3. 2016 už šiestykrát v rade zúčastnilo najväčšieho českého festivalu zdravého životného štýlu Evolution na výstavisku Praha, Holešovice. Feel Eco stánok sa aj tentokrát prezentoval v rámci veľtrhu Ecoworld, ktorý je jednou z celkovo šiestich výstav usporiadaných v rámci festivalu Evolution. Pozrite sa na report z tohto festivalu.

Festival

V priebehu tohto ročníka sme sa v duchu motta festivalu pokúšali návštevníkom „nasadiť chrobáka do hlavy“ prezentáciou našich troch nových produktov – čističa okien a skiel a inovovaného univerzálneho a WC čističa. Pre väčšiu reprezentatívnosť sme si nechali vyrobiť úplne nový interiér nášho stánku, ktorého súčasťou bol rovnako ako v predchádzajúcich rokoch aj detský kútik s feel eco maľovankami. Pri realizácii stánku sme kládli dôraz na prírodné prvky ako drevo, kôra, voda a flóra. Prepojenie značky Feel Eco a našej domovskej firmy Fosfa ako jedného celku symbolizovalo čelo stola s farebnými otlačkami rúk, ktoré pre nás vyrobili deti z firemnej Fosfa škôlky a veľtržná mini záhradka so šalátmi z našej novo realizovanej vertikálnej farmy.

Tiež tentokrát sme boli spolu s kolegami z obchodu a vývoja detergentov a marketingu pripravení odpovedať na najrôznejší všetečné otázky návštevníkov veľtrhu a viesť predbežné rokovania s potenciálnymi klientmi. Ako spestrenie sme návštevníkom nášho stánku dávali ochutnať moravské koláčiky, k nákupom potom od nás dostávali plátennú eko-tašku, vzorky výrobkov a poukaz na 20 % zľavu v e-shope feeleco.com.

Radi by sme poďakovali všetkým, ktorí sa festivalu Evolution zúčastnili a zavítali k nášmu stánku s ekologicky šetrnými, vysoko účinnými pracími a čistiacimi prostriedkami. Ďakujeme za Vašu priazeň aj za pozitívnu energiu, ktorú ste nám po celý čas trvania festivalu odovzdávali.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.