Vyskúšajte novinku pre vaše deti – prací gél a aviváž baby

Pred niekoľkými rokmi sme spoločne s majiteľom Feel Eco stanovili ako hlavnú prioritu rodinu, deti, ekológiu a účinnosť produktov. Povedali sme si, že urobíme produkty dosť dobré pre nás, naše deti a rodiny.

Baby rada

 

Poďme si baby rad bližšie predstaviť.

Po dlhom vývoji a skúsenostiach s naším Feel Eco color gélom sme pre všetkých pripravili nový baby rad, ktorý je vhodný na pranie bielizne detí do 3 rokov. Pri vývoji produktov nám pomohlo i množstvo pozitívnych reakcií nielen od mamičiek s deťmi na náš Feel Eco color gél, ale aj náročné želania mnohých z Vás.

 

Baby rad s láskou pre Vaše deti

 

Feel Eco Baby prací gél

 

Feel Eco baby prací gél je vhodný na bielu, farebnú aj tmavú bielizeň. Vďaka svojmu zloženiu a zmesi enzýmov je veľmi účinný už pri nízkych teplotách prania. Zložky na ochranu farieb zabezpečia, že bielizeň bude vyzerať rovnako aj po opakovanom vypraní.

Neobsahuje žiadne parfumy a alergény. Všetky obsiahnuté aktívne zložky sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.Feel Eco prací gel Baby

Feel Eco baby gél spája výhody, ktoré má prací prášok pre novorodencov s bežným pracím gélom. Spája jeho účinnosť a nepoužíva konzervačné látky. Nie je tu ani možnosť nerozpustených zvyškov na bielizni, ako keď použijete bežný sypký prací prášok. Tým pomáha predchádzať vzniku nežiaducich dermatologických reakcií pri kontakte pokožky s pranými tkaninami.

Pracie účinky boli overené laboratórnymi testami a opierajú sa o skúsenosti s Feel Eco color pracím gélom. Šetrnosť ku koži bola overená pod dohľadom lekárov.

Veríme, že náš Feel Eco baby gél budete mať radšej než bežný prací prášok pre deti.

 Tlačidlo chcem nakúpit

 

Feel Eco baby aviváž

 

Feel Eco baby aviváž obsahuje ľahko biologicky rozložiteľné aktívne zložky. Ich hlavná funkcia je odstránenie nepríjemného iskrenia bielizne pri vyzliekaní Feel eco aviváž Babya bielizeň je vďaka tomu po vypraní mäkká, hebká a ľahko sa aj žehlí. Neprítomnosť zložiek ako parfumov, alergénov a konzervačných látok pomáha predchádzať vzniku nežiaducich dermatologických reakcií pri kontakte pokožky s pranými tkaninami.

Vaše deti budú ako v perinke. Aj tu bola šetrnosť ku koži overená pod dohľadom lekárov.

Buďte si istí, že všetko, čo cítite, sú suroviny prírodného pôvodu plne bez alergénov a parfumov. Bielizeň po produktoch zostane svieža.

 

Tlačidlo chcem nakúpit

 

 

Prajeme mnoho príjemných chvíľ s Vašimi deťmi, mnoho čistej bielizne a úsmevov.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.