Feel Eco Baby prací prášok na plienky a biele prádlo, 660g, 11PD

 
Novinka Zväčšiť
 

Feel Eco Baby prací prášok na detské plienky a biele prádlo má vysoký obsah prírodných účinných zložiek, ktoré si spoločne s aktívnym bielením a vysokým podielom enzýmov poradia s nečistotami aj pri nízkych teplotách. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie, ani konzervanty.

€4,17    
Kód tovaru V4169660
Kategória Pracie prostriedky
 

Feel Eco Baby prací prášok na detské plienky a biele prádlo má vysoký obsah prírodných účinných zložiek, ktoré si spoločne s aktívnym bielením a vysokým podielom enzýmov poradia s nečistotami aj pri nízkych teplotách. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie, ani konzervanty.

 • Vysoký obsah prírodných zložiek, aktívne bielenie a vysoký podiel enzýmov.
 • Účinné pranie pri nízkych teplotách.
 • Minimalizovaný obsah nerozpustného Zeolitu oproti konkurencii.
 • Ľahko biologicky odbúrateľné vďaka kvalitnému surovinovému zloženiu.
 • Nie je vhodný pre vlnu a hodváb.
 • Neobsahuje parfumáciu, konzervanty, ani alergény.
 • Ľahký obal z recyklovaného papiera.
 • Nižšia dávkovanie, ako je obvyklé, šetrí peniaze, prírodu i domáce čističky odpadových vôd.
 • Bez fosfátov.

Pokyny:

Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby, miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte plnú práčku. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 11 pracích dávok. Na odstránenie silných nečistôt je možné Feel Eco prací prášok Univesal  kombinovať aj s Feel Eco odstraňovačom škvŕn, ktorý oživí bielu farbu a vráti jej jas.
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Ručné pranie

Jednu až dve polievkové lyžice (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Potom perte bežným spôsobom.

 

DÁVKOVANIE:

Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne umývacie prostriedky.

FE PP 600g

ZLOŽEnie:

5 % alebo viac, ale menej než 15 %: bieliace činidlá na báze kyslíka, aniónové povrchovo aktívne látky, menej než 5 %: mydlo, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy, parfumy. Zeolity, Polykarboxyláty.
Obsahuje: uhličitan sodný peroxyhydrát, dikremičitan sodný, metakremičitan sodný pentahydrát, alkohol, C12-14, etoxylát.

NEBEZPEČENSTVO:

H315 Dráždi kožu. H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí P102 Uchovávajte mimo dosahu detí P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P332+P313 Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

dráždive_2015

Obal:

papierová skladačka (recyklovateľná), 660 g

panak_kos

Karta bezpečnostných údajov:

Feel Eco Baby prací práškk na plienky a biele prádlo

Podobný produkt

 • Feel Eco univerzálny čistič 100 ml Kód: V453390100
  Skladom (90) Značka: Feel Eco

  Vysoko účinný univerzálny čistiaci prostriedok s jemnou vôňou seaweed & watermint vhodný na čistenie všetkých typov povrchov.

  Vďaka obsahu aktívnych látok účinne odstraňuje špinu a mastnotu z podláh, obkladov, dlaždíc, povrchov z umelých hmôt a pod.

  Vďaka inovovanému zloženiu sa znížila tvorba kvapiek na zaschnutom povrchu.

  €1,72
Hmotnosť 660 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.