PREČO FEEL ECO?

EKOLÓGIA

Starostlivo vybrané prírodné suroviny, tvar a materiál použitých obalov, vysoká odbúrateľnosť výsledného produktu v prírode – to všetko zodpovedá vysokému štandardu, ktorý sme si pre Feel Eco produkty najprv sami stanovili.

EKONOMIKA

Všetky naše Feel Eco výrobky sú vysoko koncentrované, preto stačí dávkovať v menších dávkach pri zachovaní vysokej účinnosti výrobku. V pracích prostriedkoch odporúčame vynechať predpierku a prať možno už od 30 °C, tým šetríme náklady za elektrinu a vodu.

EFEKTIVITA

Feel Eco výrobky si zakladajú na dokonalej a prvotriednej účinnosti. Vďaka špeciálne vyvinutým receptúram tak dávkujete menšie množstvo výrobku s efektívnou a vysokou účinnosťou. Pri Feel Eco výrobkoch preto skutočne platí, že „málo znamená viac“!

ETIKA

V našej spoločnosti si zakladáme na hodnotách ako je rešpekt a morálka. Podľa toho sa správame tiež k našim zákazníkom. Naše produkty Feel Eco nikdy netestujeme na zvieratách, čo sa zlučuje s našimi hodnotami.

EMÓCIE

Nechajte sa osloviť výnimočnosťou dizajnu výrobkov Feel Eco. Vyskúšajte praktické balenia, ktoré sú jednoduché a používateľsky príjemné, ale zároveň tiež veľmi pekné. Feel Eco produkty sú totiž vyvinuté pre našich zákazníkov.

Vážime si Vás, našich zákazníkov a používateľov Feel Eco produktov a zároveň si veľmi vážime životné prostredie.

Preto Vám chceme priniesť maximálne efektívne a účinné prostriedky, ktoré sú zároveň šetrné k životnému prostrediu. Ale nielen tieto výhody poskytuje využívanie Feel Eco produktov vo Vašej domácnosti. Naše produkty Vám prinesú tiež ekonomickú výhodu, pretože naše výrobky sú vysoko koncentrované a v konečnom dôsledku zákazník v prepočte na dávku a použitie prostriedku ušetrí tiež svoju peňaženku.