Obľúbené produkty Feel Eco kozmetiky v novom balení Limited edition

FE-limitni-800x667

Vybrané produkty Feel Eco kozmetiky sme pre vás zabalili do nového obalu. Túto limitovanú edíciu troch vybraných produktov, ktoré sú vhodné aj ako darček, kúpite exkluzívne v našom e-shope.

FE-spr-gel-limetka-limited

Sprchový gél Limetka&Bambus - Príval novej energie

Maximálny pocit sviežosti a dávku exotiky vnesie do kúpeľne sprchový gél Feel Eco Limetka a bambus. Aróma limetky má vysoké energizujúce účinky a zlepšuje schopnosť koncentrácie. Zároveň má veľmi pozitívny vplyv ako na psychické, tak aj fyzické zdravie. Zároveň vôňa limetky taktiež zmierňuje úzkosti a duševné napätie. Sprchový gél je vyrobený z kvalitných prírodných surovín, ktoré zaisťujú jeho ľahké oplachovanie. Obsahuje tiež vitamín E podporujúci regeneráciu pokožky, panthenol a alantoín. Všetky zložky sú vegánske a biologicky odbúrateľné a vďaka skvelému prírodnému zloženiu aj šetrné k pokožke.

Button-SK

 

 

FE-spr-gel-gran-jablko-limited

 

Sprchový gél Granátové jablko - Zmyselná vôňa ženskosti

Vedeli ste, že granátové jablko je označované za ovocie večnej mladosti? Jeho vôňa má afrodiziakálne účinky a zároveň pomáhajú osviežiť unavenú myseľ. Sprchový gél Feel Eco s vôňou granátového jablka vám navodí úžasný pocit ženskosti a povzbudí všetky vaše zmysly. Vďaka šetrnému pH 5,5 je vhodný aj pre citlivú pokožku. Navyše obsahuje panthenol a ďalšie látky zjemňujúce pokožku - alantoín, ktorý podporuje liečenie drobných odrenín, a tiež vitamín E, ktorý pokožku regeneruje. Zloženie je vegánske a ohľaduplné k prírode.

Button-SK

  

FE-mydlo-panthenol-limited

 

Tekuté mydlo Panthenol - Každodenná šetrná starostlivosť

Zabúdať by sme nemali ani na ruke. Tekuté mydlo s panthenolom Feel Eco jemne hydratuje pokožku a podporuje tak prirodzenú ochranu kože. Mydlo má kvalitné zloženie – hlavná zložka je cukrového pôvodu, obsahuje glycerín, panthenol a množstvo zjemňujúcich látok a vďaka šetrnej starostlivosti o pokožku je vhodné aj pre alergikov. Neobsahuje silikóny a parabény a zloženie je komplet vegan.

Button-SK