Pripravte sa pod stan s praktickým balením na cesty

 

Spanie pod stanom je pre niektorých z nás už od detstva obľúbeným zážitkom a zábavou. Starosti ale začínajú v momente, keď sa snažíte na takú dovolenku zabaliť. Pri balení pod stan je lepšie skôr veci z tašky odoberať, než pridávať ďalšie.

Je však všeobecne známe, že zbaliť všetko potrebné a mať čo najmenšiu batožinu, je nadľudský úkon.

 camping_male

POMôŽE I zoZNAM

 

Posaďte sa s kusom papiera k stolu a napíšte si zoznam vecí, ktoré by ste mohli potrebovať. Ak máte zoznam napísaný, prečítajte ho ešte raz. Určite vás napadne, čo je možné zo zoznamu vyškrtnúť a na čo ste naopak zabudli. Čo napríklad vaša obľúbená kozmetika? Je na zozname?

Keď VÁS NEMINiE PRANie ANI uMývanie riadu

Nezabudnite pár praktických pomocníkov. Mnohé kempy totiž ponúkajú možnosť varenia vlastného jedla i prania bielizne. Skontrolujte, či vám nechýbajú pracie prostriedky alebo prostriedky na umývanie riadu. Že sú také prostriedky neskladné a radšej ich necháte doma?

A premýšľali ste, v čom riad umyjete a prípadne vyperiete znečistenú bielizeň po výlete v prírode? 

CESTOVNé BALENie VŠEtkéHO, NA čO SI lEN sPOMENiETE

Skúste sa pozrieť po praktických baleniach. Dnes už zoženiete napríklad cestovné balenie pracieho prášku, gélu i tekutých mydiel.

Jednoducho všetko, čo sa vám môže hodiť pri stanovaní.

 stažený soubor (1)_1stažený soubor_2stažený soubor_5

Praktické balenia na cesty sú vyrábané v menších vyhotoveniach, ktoré sú skladné, preto nie sú záťažou do batožiny a určite ich na dovolenke oceníte. Napríklad šetrné výrobky Feel Eco vám uľahčia miesto v batožine, ale vďaka ich účinnosti vám cestovné balenie vystačí na celý výlet.

Hlavné totiž je, aby ste si dovolenku užili podľa predstáv a bez starostí.