AKO A PREČO UMÝVAŤ OVOCE A ZELENINU FEEL ECO PROSTRIEDKOM NA RIAD OD ŠKODLIVÝCH POVRCHOVÝCH LÁTOK?

Umývanie ovocia a zeleniny prostriedkom na riad je pre mnohých z nás niečo, čo si nevieme s konvenčnými prostriedkami na riad úplne predstaviť. Feel Eco na riad je ale prostriedok, ktorý je nielen účinný pri umývaní riadu v rukách a šetrný k pokožke Vašich rúk, čo potvrdzujú aj dermatologické testy s pH 5,5. Zloženie prírodného prostriedku Feel Eco na riad sme navyše vo Feel Eco vyvinuli tak, aby bol vhodný i na umývanie ovocia a zeleniny od povrchových látok, ktoré môžu byť škodlivé.

STÁLE VÁHATE A PREMÝŠĽATE NAD TÝM, PREČO BY STE MALI UMÝVANIU BEŽNE KÚPENÉHO OVOCIA A ZELENINY VENOVAŤ VIAC NÁMAHY, AKO LEN KLASICKÉ OPLÁCHNUTIE POD TEČÚCOU VODOU?

Nečistoty, ktoré sa nachádzajú na povrchu ovocia a zeleniny nie je možné odstrániť iba obyčajným umytím pod tečúcou vodou. Keď si domov prinesiete zakúpené ovocie, nie je možné prehliadnuť, že napríklad povrch jablka je mierne lepkavý. Na povrchu ovocia sa totiž nachádza vrstva rastlinných voskov, a i tých umelo nanesených spracovateľom. Tento povrch na sebe zachytáva prach, hmyz, výkaly vtákov a ďalšie nečistoty. Povrch zeleniny je tiež znečistený rôznymi časticami z pôdy. Feel Eco na riad je na umývanie ovocia a zeleniny vhodný práve preto, že pomáha aktívne odstraňovať všetky nečistoty z povrchu a pomáha zmyť vo vode nerozpustnú vrstvu voskov.

AKO NA SPRÁVNE UMÝVANIE A DÁVKOVÁNIE PRI UMÝVANÍ OVOCIA A ZELENINY S FEEL ECO PROSTRIEDKOM NA RIAD, OVOCIE A ZELENINU?

VÄČŠIE OVOCIE A ZELENINA

Na väčšie ovocie, napr. jablko alebo hrušku naneste jednu až dve kvapky Feel Eco na riad, napeňte a dôkladne opláchnite.

DROBNEJŠIE OVOCIE A ZELENINA

Pokiaľ ide o umývanie drobného ovocia, ako napr. hrozna, môžete dať malú kvapku prostriedku do menšej, napr. 500ml fľašky s rozprašovačom alebo urobiť kúpeľ, pri ktorého príprave použijete dávkovanie, ktoré je uvedené na obale Feel Eco na riad – 4ml prostriedku do 5l vody – potom ovocie opláchnite.

OVOCIE POTOM BUDETE JESŤ VŽDY MAXIMÁLNE ČISTÉ, BEZ ŠKODLIVÝCH POVRCHOVÝCH LÁTOK A ZA TO ZDRAVIE NAŠICH BLÍZKYCH URČITE STOJÍ.

 

FE_na-riad-ovocie-zeleninu