Novinky od FeelEco aj na tie najodolnejšie škvrny

Česká značka výnimočných prírodných produktov FeelEco predstavuje novinku v sortimente – FeelEco MAX Odstraňovač škvŕn a FeelEco Odstraňovač škvŕn na pranie, ktoré vám značne uľahčia starostlivosť o oblečenie a ušetria tak aj mnohokrát nemalé peniaze za nákup nového. Jeho benefitom je zloženie šetrné k zdraviu i prírode, a predovšetkým vysoká účinnosť.

FeelEco-Ostranovace-skvrn

Isto to pozná každý z nás – nielen deti, ale aj dospelí sa veľmi často dokážu ľahko ušpiniť počas krátkeho okamihu. Niektoré škvrny, ako sú napríklad škvrny od oleja, potravín alebo trávy, môžu byť veľmi odolné a mnohí boj s nimi ľahko vzdajú. Aj preto česká značka prírodných produktov FeelEco prichádza s novinkami z radu Odstraňovačov škvŕn.

FE-odstraňovač-škvŕn-MAX-03

 

FeelEco MAX Odstraňovač škvŕn

FeelEco MAX Odstraňovač škvŕn je riešením, poradí si s každodennými drobnými nehodami a ušetrí Vám nielen nervy, ale aj náklady na nové oblečenie. Výhodou je, že je produkt vhodný na bielu i farebnú bielizeň a vďaka praktickému rozprašovaču ho môžete aplikovať priamo na škvrnu. Potom už stačí nechať chvíľu pôsobiť a dať oblečenie do práčky tak, ako ste zvyknutí.

Odstraňovač škvŕn navyše splní aj tie najnáročnejšie požiadavky na výnimočnosť – je šetrný k pokožke i k oblečení, jemne parfumovaný, praktický, vysoko účinný, jeho zloženie je z 92% podielom prírodného pôvodu. ľahko biologicky odbúrateľné, bez farbív a agresívna chémia. Zabalené v plne recyklovateľnom obale. Jeho kvality potvrdzuje aj získaná certifikácia EU Ecolabel.

 

FE-odstranovac-skvrn-NA PRANI-1l-01FeelEco Odstraňovač škvŕn na pranie

FeelEco Odstraňovač škvŕn na pranie je šetrný k zdraviu i bielizni a zároveň výnimočne účinný. Obsahuje 95% podiel prírodného pôvodu. Prostriedok je ideálny skôr na rozsiahlejšie škvrny od rôznych potravín, mastnoty, kozmetiky, blata a trávy a dávkuje sa priamo do práčky. Môžete so škvrnou aj poliať, ale na to sa hodí viac variant s rozprašovačom. Prostriedok je ľahko parfumovaný, vhodný pre bielu i farebnú bielizeň, zabalený do plne recyklovateľného obalu.

 

UMENIE VÝNIMOČNOSTI