Feel Eco prací gél color 5 l

 
 

Koncentrovaný tekutý prostriedok na pranie farebnej a tmavej bielizne pri nízkych teplotách 15, 30, 40, 60 a 90 °C.

Účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov.

Dostupnosť Skladom
€22,50    
Kód tovaru V460500005
Značka Feel Eco
Kategória Ekonomické balenia
 

Koncentrovaný tekutý prostriedok určený na pranie farebnej a tmavej bielizne. Vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov je veľmi účinný už pri nízkych teplotách. Zároveň obsahuje zložky, ktoré chránia a oživujú farbu praných textílií. 

Nepoužívajte na vlnu a hodváb. Dermatologicky testované na osobách s citlivou pokožkou (NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH). Aktívne látky obsiahnuté v pracom prostriedku sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné (biodegradabilné) = šetria životné prostredie.

 

feel-eco-1feel-eco-23

Pokyny:

Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby, miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte plnú práčku. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 83 pracích dávok. Na odstránenie silných nečistôt je možné Feel Eco prací gél Color aplikovať priamo na škvrnu. Nechajte chvíľu pôsobiť (cca 5 minút). Potom je možné oblečenie vložiť do práčky a spustiť prací cyklus.
Skladujte v chlade a suchu. Dátum výroby a spotreby je uvedený na obale.

DÁVKOVANIE:

NEWCOLOR-Dávkování

Upozornenie:

Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne umývacie prostriedky. Mierne zafarbenie je prirodzenou vlastnosťou produktu a pochádza z prírodných zložiek, ktoré sú pri miešaní výrobku použité. Výrobok nie je umelo zafarbený ani bielený.

ZLOŽENIE:

5 % alebo viac, ale menej ako 15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 %: mydlo, enzýmy, parfumy, PHENOXYETHANOL.

POZOR:

H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky, a ak je to možné, odstraňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313 Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie.

vykřičník

Obal:

5 l kanister HDPE
 
panak_kos
 

Karta bezpečnostných údajov:

SK-KBU-V46050-Feel Eco color gel

Od dátumu 31.10.2018 Bezpečnostný list Feel Eco color gel

Hmotnosť 5.23 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 8.1.2020
Kvalitné, ekologické.
5
Avatar autora | 29.12.2019
Prací gel krásne vonia, čistí skvele a dlho vydrží. Odporúčam určite vo veľkom balení!
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.