ALERGIE NA PRACÍ A ČISTIACI PROSTRIEDOK A AKO S ŇOU BOJOVAŤ?

Alergia na pracie prášky a upratovacie chemické prípravky je nepríjemnou a veľakrát i nebezpečnou záležitosťou. Ako sa teda vyhnúť alergickým reakciám a ktoré prípravky sú pre vás najvhodnejšie? 

 alergie deti a domacnost_web

Vaša citlivá pokožka vyžaduje jemnejšie zloženie výrobkov, ktoré s ňou prichádzajú do styku. Čistá domácnosť nemusí nutne znamenať používanie chemických prípravkov, ktoré vám spôsobujú zdravotné komplikácie. Najvhodnejším riešením pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou, sú ekologické produkty.

StAvTE NA EKOLóGIu

 

 

 

Vyčistia vašu domácnosť rovnako efektívne ako chemické prípravky, ale oproti nim sú šetrné k vám i k prírode.

Ekologické prípravky nevysušujú pokožku a sú hypoalergénne. Prinášajú tak úľavu vášmu zdraviu a čistotu do vašej domácnosti. Dokážu efektívne odstrániť nečistoty, napriek tomu šetrne pôsobia na vašu pokožku. Neobsahujú fosfáty ani sulfáty a sú vhodné aj pre domácnosti s deťmi.

Upratovanie bytu ani umývanie riadu už pre vás nebude žiadny problém. 

VÍťaZ V BOJI S ALERGIou


Nezabúdajte na seba a svojich rodinných príslušníkov s citlivou pokožkou ani pri praní. Veď oblečenie na sebe nosíme celý deň. Bielizeň v sebe po vypraní uchováva zvyšky pracích prostriedkov i aviváže. Preto sa pri použití klasických výrobkov objavuje svrbenie a vyrážka.

boj s alergií

Predchádzať alergickým reakciám je možné práve s ekologickými pracími prostriedkami.

Sú biologicky rozložiteľné a ich látky ľahšie rozpúšťajú a odstraňujú nečistoty. Obsahujú neutrálne pH a sú bez pridaných parfumov, ktoré pokožku obzvlášť dráždia.

 

ZDRAVie MÁTE lEN JEDNO


Myslite na vaše zdravie i zdravie vašich detí. Už nie sú nutné gumové rukavice, dve predpierky či oddelené pranie. Stačí používanie ekologicky šetrných prostriedkov pre celú vašu rodinu.