ALERGIE NA PRACÍ A ČISTIACI PROSTRIEDOK A AKO S ŇOU BOJOVAŤ?

Alergia na pracie prášky a upratovacie chemické prípravky je nepríjemnou a veľakrát i nebezpečnou záležitosťou. Ako sa teda vyhnúť alergickým reakciám a ktoré prípravky sú pre vás najvhodnejšie? 

 alergie deti a domacnost_web

Vaša citlivá pokožka vyžaduje jemnejšie zloženie výrobkov, ktoré s ňou prichádzajú do styku. Čistá domácnosť nemusí nutne znamenať používanie chemických prípravkov, ktoré vám spôsobujú zdravotné komplikácie. Najvhodnejším riešením pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou, sú ekologické produkty.

StAvTE NA EKOLóGIu

 

 

 

Vyčistia vašu domácnosť rovnako efektívne ako chemické prípravky, ale oproti nim sú šetrné k vám i k prírode.

Ekologické prípravky nevysušujú pokožku a sú hypoalergénne. Prinášajú tak úľavu vášmu zdraviu a čistotu do vašej domácnosti. Dokážu efektívne odstrániť nečistoty, napriek tomu šetrne pôsobia na vašu pokožku. Neobsahujú fosfáty ani sulfáty a sú vhodné aj pre domácnosti s deťmi.

Upratovanie bytu ani umývanie riadu už pre vás nebude žiadny problém. 

VÍťaZ V BOJI S ALERGIou


Nezabúdajte na seba a svojich rodinných príslušníkov s citlivou pokožkou ani pri praní. Veď oblečenie na sebe nosíme celý deň. Bielizeň v sebe po vypraní uchováva zvyšky pracích prostriedkov i aviváže. Preto sa pri použití klasických výrobkov objavuje svrbenie a vyrážka.

boj s alergií

Predchádzať alergickým reakciám je možné práve s ekologickými pracími prostriedkami.

Sú biologicky rozložiteľné a ich látky ľahšie rozpúšťajú a odstraňujú nečistoty. Obsahujú neutrálne pH a sú bez pridaných parfumov, ktoré pokožku obzvlášť dráždia.

 

ZDRAVie MÁTE lEN JEDNO


Myslite na vaše zdravie i zdravie vašich detí. Už nie sú nutné gumové rukavice, dve predpierky či oddelené pranie. Stačí používanie ekologicky šetrných prostriedkov pre celú vašu rodinu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.