ROBÍME VECI PRE NAŠE DETI. NIE OBRAZNE, ALE DOSLOVA.

Sú výrobky dobré a zlé, lacné a drahé, užitočné a zbytočné. A potom také, ktoré sa nedajú zaradiť do známych kategórií. Pretože sú iné. Nie je to tým, že by mali niečoho viac, alebo menej než ostatné. Jednoducho na nich pasuje pomenovanie „kategória sama pre seba“.

 dite_pradlo

Tou sa stanete, keď sa nebojíte niesť za niečo zodpovednosť. Napríklad za to, že produkty, ktoré vyrábate a predávate, budú používať vaše deti. To je zmysel práce nás všetkých vo Feel Eco. Robíme veci pre naše deti. Nie obrazne, ale doslova. Taký je náš nový rad Baby.

NOVÉ PRODUKTY PRe NAŠE DeTI

Už teraz si môžete v našom e-shope kúpiť prací gél a aviváž, ďalšie budú nasledovať. Tým sa vlastne naplnila prvá časť príbehu Feel Eco: aj naše deti majú v čom prať. Pri zrode značky Feel Eco stálo jasné zadanie: vyvinúť také produkty, ktoré by každý z nás bez obáv používal u seba doma. Nie preto, že sú „naše“, ale preto, že sú šetrné.

 

ŠETRNÉ K PrÍRODe, ŠETRNÉ K POKOŽkE A V KONEČNoM DôSLEDKU ŠETRNÉ I K RODINNÉMU ROZPOČTU.

 

Že to hovorí každý? Ale nie každý to robí. My sme pripravili rad Baby a budeme pokračovať. Náš rad pre deti je zmyslom našej práce. Feel Eco vzniklo preto, že na trhu chýbali produkty, ktoré by nám vyhovovali a ktorým by sme bez obáv zverili starostlivosť o našu rodinu, domov.

baby rada clanek_web

Sme na začiatku. Zlepšujeme zloženie i obaly. Vychytávame obsah i formu, povedané dnešným slovníkom. Ale to dôležité zostáva: učíme sa od prírody. Nie preto, že je to trendy, ale pretože to dáva zmysel. Nemá cenu vyrábať niečo, čo ubližuje okoliu, v ktorom žijeme. Nemá zmysel predávať niečo, čo by sme sami nechceli používať.

 

CHCEME VÁM ponúknuť MOŽNOSť robiť VeCI INAK.

 

Feel Eco nechce meniť svet. Chce vám ponúknuť možnosť robiť veci inak. Jednoducho, účinne a zmysluplno. Príroda nie je miesto, kam si cez víkend alebo na dovolenke zájdete. Príroda začína za prahom každého domu. Čím horšie sa k nej budeme správať, tým ďalej ju od toho domu zaženieme. Preto sme vyvinuli Feel Eco. Aby sme prírodu prestali zaháňať od našich domovov. A pretože najcennejšou súčasťou každého domova sú deti, nemohli sme ich vyňať z nášho príbehu. Nemohli sme začať vyrábať niečo, čo nebude vhodné pre najmenších.

A tým sa vraciame na začiatok, k radu Baby. Skúste ho. My sme to urobili a máme z neho radosť.