KEĎ NA VEĽKOSTI ZÁLEŽÍ

 

Ekologický, šetrný k prírode nie je jednosmerný pohyb. Ani to nie je odpustok, ktorým si zakúpením „zeleného“ produktu zakúpite pobyt v nebi dobrého pocitu. Byť šetrný k prírode znamená premýšľať o tom čo robím, prečo niečo robím a meniť svoj spôsob života tak, aby bol čo najmenej škodlivý k okoliu.

 stažený soubor_2

 

NIE JE DÔLEŽITÉ LEN TO, ČO NAKUPUJEME, ALE AJ to, V ČOM TO NAKUPUJEME.

To sa týka i nakupovania. Desať malých obalov zaťaží prírodu viac než jeden veľký.

Ak... ak to nie je fígeľ na zákazníka. A síce, že obal je veľký, ale akosi nie je úplne zaplnený. Len si máte myslieť, že toho dostávate veľa. Takto negatívne dopadli i testy „veľkých“ obalov v časopise dTest.

 

EKONOMICKÉ BALENIE PROSTRIEDKOV DO DOMÁCNOSTI

Feel Eco zostáva verné svojmu menu. Je tak ekologické, ako aj ekonomické. U nás sa teda vyplatí kupovať vo veľkom, pretože nepredávame vzduch. Najlepšie je, keď si objednáte veľké balenie cez náš e-shop a my vám ho dovezieme.

 

 FE_web_carousel_inovace_nove baleni


Nemusíte myslieť pri každej ceste okolo nejakého obchodu s prostriedkami starostlivosti o domov, čo vám ešte chýba. Stačí sa pozrieť do odkazu „ekonomické balenia“ a nebudete musieť každý týždeň lepiť lístočky na chladničku, že potrebujete kúpiť prací prášok alebo aviváž.

 

 

A rovnako podstatné je, že sa vám do tašky zmestí niečo iné, napríklad fľaša vína alebo dobrý syr. Alebo microgreens, ale o tom inokedy.

 

A ČO ROBIŤ NA CESTÁCH, KEĎ JE poTREBné PRAKTICKÉ BALENIE

 

A keď sme už pri výhodách tých veľkých balení, tak je pravda, že niekedy sú skutočne na prekážku. Napríklad na cestách, na dovolenke. To človek potrebuje praktickejšie balenie, snáď príroda privrie oči. Ak ste pred dovolenkou, tak kliknite na odkaz „cestovné balenia“. Na veľkosti jednoducho záleží. Myslite na to skôr, než budete plniť kontajnery odpadom. Väčšinou je zbytočný.

camping_male