S Feel Eco môžete umyť taniere i niečo na jedenie

 

V reklame sa sľubuje. Účinnosť i niečo navyše. Napríklad šetrnosť k prírode. My nesľubujeme, my ponúkame overený tovar. Overený vďaka vám, zákazníkom. Napríklad prostriedok na umývanie riadu a ovocia i zeleniny.

ovoce a zelenina umyvani_male

PROSTRIEDOK NA UMÝVANIE RIADU AJ NA OVOCIE? EXISTUJE NIEČO TAKÉ?

Poznáte to všetci. Veci, ktoré skutočne používame máme poruke. Kávovar, ohrievač vody, prostriedok na umývanie riadu. A potom máme veľa ďalších prostriedkov, ktoré ležia kdesi v kuchyni alebo v krabiciach rôzne v skriniach.

Kúpili sme si ich s tým, že sa budú hodiť, ale potom sme ich nejako upratali, pretože ich nepožívame pravidelne. Alebo nám len prekážajú. A namiesto ich používania je proste jednoduchšie sa zariadiť po starom.

ČÍM UMÝVAŤ RIAD, ALE I OVOCIE A ZELENINU?

 

Keď si prinesieme ovocie alebo zeleninu domov, je dobré ich umyť. Najlepšie poriadne. Nielen pod tečúcou vodou. Chceme mať istotu. Takú istotu vám ponúka Feel Eco. Náš prostriedok na umývanie riadu sa hodí aj na potraviny, ovocie a zeleninu. Pretože jeho zloženie je šetrné nielen k prírode, ale i k vašej pokožke.

Všimnite si, že v reklame používajú herci pri prezentácii produktov na umývanie riadu rukavice. Asi vedia prečo. Ich zloženie je také, že nie je vhodné, aby sa dostali do styku s našou pokožkou.

A už vôbec nie s tým, čo používame na jedenie. Nie tak Feel Eco.

 

S naším prostriedkom na riad môžete v pohode umyť aj ovocie a zeleninu. Ste si tak istí, že je nielen hygienicky umytá, ale i zdravotne nezávadná. My nesľubujeme, my vás presvedčíme svojimi výsledkami. Skúste to a uvidíte.

 

 

Na vašej kuchynskej linke môže stáť jediná fľaša, po ktorej siahnete, keď potrebujete umyť nielen hrnčeky po návšteve.