Tipy a triky na efektívne upratovanie domácnosti

Náš rad Feel Eco určite poznáte. Pretože nad našimi produktami čo najviac premýšľame, rozhodli sme sa priniesť vám nejaké tipy a triky na efektívne upratovanie domácnosti i netradičné rady z radov našich zákazníkov.

tipy a triky na efektivní úklid_1

Mnohí z vás by to možno nečakali, ale naše účinné čistiace prostriedky možno využiť rôzne tak, aby pomohli v celej domácnosti. Vezmime to postupne.

 

AKO VYUŽIŤ PRACÍ GÉL TAK TROCHU INAK 

Ak máte doma náš prací gél, možno neviete, že je s ním možné pokvapkať pred praním namočenú škvrnu, čím sa o poznanie lepšie vyperie. Namočenú škvrnu pokvapkanú gélom odporúčame pošúchať, aby sa gél dostal do každého vlákna.

 

PROSTRIEDKY NA umývanie RIADu NIELEN NA umývanie RIADu

Naše prostriedky na umývanie riadu slúžia hlavne na umývanie riadu. Ak ale doma nemáte žiadny vhodný produkt na umývanie plôch ako rámy okien, dverí, schodiska, dokáže ho núdzovo zastúpiť. Do vedra dajte niekoľko kvapiek nášho prostriedku a umyte tak, ako ste zvyknutí.

Určite vám náš prostriedok vyrieši problém a ušetrí čas.

 stažený soubor

 

UNIVERZÁLNY ČISTIČ A WC GÉL I NA MRAMOR ALEBO VODNÝ KAMEŇ

 

Medzi skutočné univerzálne čistiace prostriedky patrí náš univerzálny čistič. Zvládnete s ním umyť skutočne každý povrch. S pripraveným roztokom môžete umývať podlahy, rámy okien, dvere i rôzne materiály ako drevo, mramor a ďalšie, ktoré nám teraz ani nenapadli. Ak máte niekde mastnejší nános, skúste ho použiť i neriedený a uvidíte, že vám veľmi pomôže.

Máte snáď v kúpeľni v škárach či rohoch silnejšiu vrstvu vodného kameňa? Aj keď si s ním náš čistič kúpeľní veľmi dobre poradí, môžete na taký nános použiť náš WC gél. Má vysoký obsah jemnej kyseliny citrónovej, ktorá nepoškodzuje chrómové časti, je gélový, a preto na nánosoch dobre drží a rozpúšťa ich.

 

ČISTIČ KUCHÝŇ NA ODMASTENIE VANE

 

Ak si radi doprajete teplý kúpeľ s kúpeľovými olejmi, tak sa vám na umytie vane výborne hodí náš čistič kuchýň. Dobre odmasťuje a vaňa bude ako nová. S naším čističom kúpeľní zase môžete veľmi dobre vyčistiť drez i vodovodnú batériu v kuchyni, pretože práve tu je jeho schopnosť odvápňovania potrebná.