Zem sme si požičali od našich detí

Všimli ste si, ako málo sa venujeme veciam, ktoré sú dôležité a koľko času strávime nad nepodstatnými maličkosťami? Ak sa zhodneme na tom, že zdravie a spokojnosť našich detí je to najdôležitejšie čo máme, potom neľutujme čas, ktorý strávime tým, aby sme oboje ochránili.

Ak sa nás pýtajú, prečo sme začali vyrábať produkty Feel Eco baby, odpovedáme: pre naše deti. A myslíme to skutočne a doslova.

Depositphotos_62379799_male

Povedali sme si, že keď už máme ekologicky šetrné výrobky Feel Eco pre telo i domácnosť, prečo si nesadneme a nevytvoríme niečo, čo by sme bez obáv mohli dať svojim vlastným deťom. Chvíľu to trvalo, ale teraz je rad baby Feel Eco na svete. A sme naň pyšní.

KDE MÔŽETE KÚPIŤ PRACÍ GÉL I AVIVÁŽ PRE VAŠE DETI?

Zatiaľ môžete napríklad v našom e-shope feeleco.cz skúsiť prací gél baby a aviváž baby. Oboje je určené nielen na pranie detskej, ale i dojčenskej bielizne.

Rad baby spája to najlepšie z Feel Eco. Teda že je ekologicky šetrný, z dôkladne vybraných prírodných surovín a súčasne s vysokou odbúrateľnosťou v prírode po použití. Ale súčasne je účinný.

PRÍRODA A RODINA V KAŽDEJ DOMÁCNOSTI

Boli sme pri výskume a vývoji nášho detského radu na seba nároční. Pretože naše deti za tu prácu i čas stoja. Koľko minút si vyberáme tú správnu kávu alebo košeľu? Prečo teda šetriť so silami, keď ide o to najcennejšie čo máme.

Príroda a rodina. Rodina a príroda. Ak hovoríme vo Feel Ecu, že to je podstata našej filozofie, zase to myslíme naozaj a doslova. Učíme sa od prírody.

Depositphotos_95796954_male

Všimli ste si, že tá nepozná pri svojom fungovaní odpad? A že prežije len ten, kto poskytuje niekomu inému službu? Aj my veríme, že ak sme neboli ostatným užitoční, potom nemá zmysel naša existencia.

Feel Eco je kategória sama pre seba. Sú to výrobky účinné i šetrné, ekologické i ekonomické. Silné i jemné.

Sme na začiatku cesty. Rovnako ako sa učíme od prírody, zaujímajú nás názory každého, kto má s Feel Eco nejakú skúsenosť.

KDE NÁJDETE FEEL ECO PRODUKTY?

Zoznámte sa s nami. Môžete v našom e-shope, v predajniach DM. O novinkách, akciách a zľavách sa najrýchlejšie dozviete z nášho Facebooku.

Tu tiež radi poznáme vaše skúsenosti s našimi výrobkami.

 

Feel Eco je pre každého, kto venuje čas dôležitým veciam a vie, prečo to robí.

Exupéry napísal, že „zem nededíme po predkoch, ale požičiavame si ju od našich detí.“ Myslime na to.