Náš príbeh

ZA PRÍRODNÝMI PRODUKTMI FEELECO STOJÍ SILNÝ OSOBNÝ PRÍBEH!

Pri zrode značky FeelEco stál milujúci otec, zakladateľ značky FeelEco, ktorý chcel to najlepšie pre svoju dcéru, ktorá mala citlivú pokožku a klasické produkty na trhu jej nevyhovovali. Hľadal produkty, ktoré by boli šetrné k zdraviu a prírode, súčasne účinné a zároveň finančne dostupné. Pretože také prípravky nenašiel, rozhodol sa ich vyrobiť. Nielen pre svoju dcéru, ale pre kohokoľvek. Zadanie bolo s cieľom vyrobiť najlepší produkt na trhu.

Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné – ponúka výnimočné prírodné produkty na prírodnej báze, s vysokou účinnosťou, dermatologicky testované, ľahko biologicky rozložiteľné, bez zdraviu škodlivých konzervantov a parfumov, vyvinuté aj vyrobené bez testov na zvieratách av plne recyklovateľných obaloch.

PODCASTY - ROZHOVORY SO ZAKLADATEĽOM ZNAČKY FEELECO

   

  

 

FeelEco sme vyvinuli v súlade s prírodou pre naše deti a zdravý domov. FeelEco produkty používame doma vo svojich rodinách, preto môžeme s dôverou tieto produkty ponúknuť aj Vám, našim zákazníkom.

 
 
 

Produkty pre deti a dojčatá neobsahujú žiadne parfumácie, alergény a konzervanty, sú preto vhodné na pranie bielizne dojčiat, detí a osôb s citlivou pokožkou.