Náš príbeh

Za kvalitou Feel Eco produktov stojí silný osobný príbeh!/

Pri zrode značky FeelEco stál milujúci otec, zakladateľ značky FeelEco, ktorý chcel to najlepšie pre svoju dcéru, ktorá mala citlivú pokožku a klasické produkty na trhu jej nevyhovovali. Hľadal produkty, ktoré by boli šetrné k zdraviu a prírode, súčasne účinné a zároveň finančne dostupné. Pretože také prípravky nenašiel, rozhodol sa ich vyrobiť. Nielen pre svoju dcéru, ale pre kohokoľvek. Zadanie bolo s cieľom vyrobiť najlepší produkt na trhu.
Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné - ponúka výnimočné prírodné produkty na prírodnej báze, s vysokou účinnosťou, dermatologicky testované, ľahko biologicky rozložiteľné, bez zdraviu škodlivých konzervantov a parfumov, vyvinuté aj vyrobené bez testov na zvieratách av plne recyklovateľných obaloch.

 

 

"Všetko, čo je v súlade s prírodou, je hodné úcty."

Marcus Tullius Cicero 

 

Feel Eco sme vyvinuli v súlade s prírodou pre naše deti a zdravý domov. Preto môžeme s dôverou tieto produkty ponúknuť aj vám, našim zákazníkom.

Dermatologicky testované
icon-recycled Plne recyklovateľné obaly
Ľahko biologicky odbúrateľné
Netestované na zvieratách

Tvoríme produkty
pre naše rodiny a deti.

 
                                Feel Eco cestovné balenie 


feel Eco Ekonomické balenie 5l

 

Produkty pre deti a dojčatá sú dermatologicky testované, neobsahujú žiadne parfumové zložky, alergény ani konzervačné látky. Sú preto vhodné na pranie bielizne dojčiat, detí, alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. 

 

Feel Good ... Feel Eco.